KONKURENCJE FINAŁOWE

Konkurencja o tytuł " RASA NIEUZNANA"
sędzia-Serghei Volinets (MD)

Konkurencja o tytuł „NAJPIĘKNIEJSZA PARA"
sędzia-Vladimir Cairovic (SRB)

Konkurencja o tytuł „NAJPIĘKNIEJSZA GRUPA"
sędzia- Bogusław Chmiel (PL)

Konkurencja o tytuł „NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ”
sędzia - John Sigve Berg (S)

Konkurencja o tytuł „NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ”
sędzia - Zlatko Jojkic (SRB)

Konkurencja o tytuł „NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR”
sędzia - Carlos Saevich (AR)

Konkurencja o tytuł „NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN”
sędzia - Viktoria Pogodina (UA)

Konkurencja o tytuł „NAJPIĘKNIEJSZY PIES RASY POLSKIEJ”
sędzia -Krystyna Opara (PL)

Konkurencja o tytuł „NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY”
sędzia - Jozef Jursa (SK)

Konkurencja o tytuł „NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU”
sędzia - Jan Coppens (NL)

Konkurencja o tytuł „ZWYCIĘZCA GRUPY”
Grupa 1 - Manuel Borges (P)
Grupa 3 - Linda Reinelt-Gebauer (D)
Grupa 4 - Otto Krcal (A)
Grupa 5 - Nemanja Jovanovic (SRB)
Grupa 6 - Galina Zhuk (BLR)
Grupa 10 - Bruno Nodalli (I)



FCI 1

Janusz Opara (PL)
Ceskoslovensky Vlciak
Polski owczarek nizinny / Polish Lowland Sheepdog
Polski owczarek podhalański / Tatra Shepherd Dog

Galina Zhuk (BLR)
Owczarek szetlandzki / Shetland Sheepdog
Owczarek szkocki długowłosy / Collie Rough
Owczarek szkocki krótkowłosy / Collie Smooth

Carlos Saevich (AR)
Bearded Collie
Border Collie
Owczarek staroangielski - Bobtail / Old English Sheepdog - Bobtail
Welsh Corgi Cardigan
Welsh Corgi Pembroke

Bogusław Chmiel (PL)
Owczarek niemiecki / Deutscher Schäferhund / German Shepherd Dog

Petra Junehall (S)
pozostałe rasy z grupy / other breeds

FCI 3

Nemanja Jovanovic (SRB)
American Staffordshire Terrier
Bulterier / Bull Terrier
Bulterier miniaturowy / Miniature Bull Terrier

Otto Krcal (A)
Cairn Terrier
Norfolk Terrier
Norwich Terrier
Skye Terrier
West Highland White Terrier

Liudmila Lavrova (MD)
Yorkshire Terrier

Vladimir Cairovic (SRB)
Foksterier krótkowłosy / Fox Terrier Smooth
Foksterier szorstkowłosy / Fox Terrier Wire
Jack Russell Terrier
Terier szkocki / Scottish Terrier

Viktoria Pogodina (UA)
Airedale Terrier
Bedlington Terrier
Manchester Terrier
Sealyham Terrier
Staffordschire Bull Terrier

Refet Hadzic (BiH)
Irish Soft Coated Wheaten Terrier
Kerry Blue Terrier
Niemiecki terier myśliwski Terier australijski / Australian Terrier
pozostałe rasy z grupy / other breeds

FCI 4

Jozef Jursa (SK)
wszystkie rasy / all breeds

FCI 5

John Sigve Berg (S)
Basenji

Linda Reinelt-Gebauer (D)
Akita amerykańska / American Akita
Chow Chow
Samoyed
Thai Ridgeback Dog

Bruno Nodalli (I)
Alaskan Malamute
Siberian Husky

Serghej Volinets (MD)
pozostałe rasy z grupy / other breeds

FCI 6

Otto Krcal (A)
Basset Hound

John Sigve Berg (S)
Dalmatyńczyk / Dalmatinac
Rhodesian Ridgeback - SUKI / Bitches

Jan Coppens (NL)
Beagle
Gończy słowacki / Slovensky Kopov
Posokowce
Rhodesian Ridgeback - PSY / Dogs

Zlatko Jojkic (SRB)
Gończy polski
Ogar polski
pozostałe rasy z grupy / other breeds

FCI 10

Manuel Borges (P)
charty (wszystkie rasy) / Sighthounds (all breeds)

Rasy nieuznane przez FCI

Refet Hadzic (BiH)
wszystkie rasy nieuznane przez FCI / all breeds not recognized by FCI

Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)

Krystyna Opara (PL)






               




Związek Kynologiczny w Polsce
oddział w Łodzi

tel./fax : : (+48) 42-637-66-00
e-mail : lodz@zkwp.pl

Biuro czynne:
pon-czw, godz. 14:00-20:00
piątek, godz. 10:00-16:00